Animowane Logotypy

Logotypy animowane

Ejvi Logo

Czasami zwykłe logo nie wystarczy. Gdy posiadasz kanał na YouTube, lub korzystasz ze strony internetowej na której możesz umieścić intro w postaci animowanego logotypu lub masz po prostu miejsce na osadzenie takiego logotypu, zamów usługę u nas.

Potrafimy dokonać animacji logo niezależnie od jego formy. Animujemy logotypy w postaci rastrowej, postaci trójwymiarowej oraz w postaci wektorowej. Format wynikowy logotypu jest dowolny. Potrafimy przygotować logotyp zarówno jako animowany plik gif lub dowolny inny klip filmowy w ogólnodostępnych formatach wideo, jak i logotyp animowany w postaci svg, możliwy do osadzenia w dowolnym pliku html.

Aby zobaczyć animowany logotyp oraz intro, koniecznie zapoznaj się z naszymi przykładowymi filmami na YouTube gdzie animowane intro zazwyczaj prezentuje logotyp danej marki lub kanału.

Animowane intro na Youtube

Jeśli zdecydujesz się na wykonanie animacji swojego logotypu, możemy zagwarantować ci że nie pobierzemy opłaty za projekt dopóki nie osiągniesz pełnej satysfakcji z realizacji.

Animowany logotyp – cena

Cena animowanego logotypu lub intro waha się w zależności od czasu animacji, jej skomplikowania, czasochłonności. Jeśli chcesz abyśmy wycenili twoją realizację skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub telefonicznie.

Zapraszam do kontaktu.

kontakt@studioejvi.eu

883551487

     

    Powrót ->