pozycjonowanie stron SEO SEM

Pozycjonowanie SEO SEM

Co to jest pozycjonowanie stron internetowych?

Pokrótce, jest to przeprowadzanie działań mających na celu poprawienie pozycji i wyglądu strony w wyszukiwarkach. Więcej dowiesz się na moim blogu SEMSOS.

Czy moja strona potrzebuje pozycjonowania?

Wpisz w wyszukiwarkę Google frazy po których powinni znaleźć cię twoi odbiorcy i sprawdź na których pozycjach w wyszukiwarce się prezentujesz. Jeśli twoja pozycja Cię satysfakcjonuje, to nie trzeba przeprowadzać takich działań. Jeśli natomiast czujesz że twoja widoczność jest niedostateczna, powinieneś zamówić usługę pozycjonowania.

Ja oferuję w tej chwili dwa rodzaje pozycjonowania. SEO – Optymalizacja silnika wyszukiwania, gdzie dokonuję działań na stronie internetowej oraz w internecie, mających na celu poprawę pozycji i widoczności w wyszukiwarce oraz SEM, płatną modyfikację silnika wyszukiwania, przy użyciu kampanii reklamowych Google Adwords oraz Facebook Adds. Więcej detali znajdziesz na SEMSOS, tam skupiłem się na tych dwóch usługach, ponieważ wymagają one szerszego spojrzenia i nie da się wrzucić wszystkiego do jednego worka.

Jakie korzyści płyną z działań SEO i SEM?

Pytanie z pozoru trywialne nie może pozostać bez odpowiedzi. Wyobraź sobie sytuację, że masz wszędzie pierwszeństwo, że twój blask jest widoczny wszędzie na pierwszym miejscu. To są właśnie  te korzyści. Czołowa pozycja w wyszukiwarce, widoczność na mapach i social media. Ja gwarantuję wysokie pozycje, bardzo dobre wskaźniki jakości i wpływ na sprzedaż.

Czy mogę sprawdzić mojego aktualnego dostawcę usług, czy wywiązuje się z umowy i dostatecznie wpływa na moją pozycję w mediach?

Skontaktuj się ze mną, mogę przeprowadzić audyt SEO i SEM, gdzie sprawdzę czy praca jest wykonywana należycie i dostatecznie.